FREE SHIPPING AND REFUND IN 30 DAYS.

Swarovski® Angel's Tears - Cudowny Komplet - 65 kolorów - Srebro 925 | Beforya Paris®

 

 

 

 

  • Add feedback:
  • Availability: Exists Exists  (3 szt.)
  • szt.
  • £41.54 £31.15

We complete the order within 24 hours.

The product is covered by atwo-year warranty.

You can return the product within 30 days.

Swarovski® Angel's Tears - Cudowny Komplet - Srebro 925

 

Srebrne Kolczyki z Naszyjnikiem z kryształami Swarovskiego to wyjątkowy komplet, który dopasować możesz do każdej okazji. Będziesz promieniowała klasą i pewnością siebie, a na dodatek dodasz swojemu image oryginalnego akcentu. Oryginalnego, bo niebanalność i wysoka jakość to cechy szczególne biżuterii od Beforya Paris®.

 

Ostry jak brzytwa Scarlet, anielski Majestic Blue, elegancki Emerald, czysty Light Grey Delite - to tylko przykłady kolorów kryształów Swarovskiego, które zdobić mogą Twoje Kolczyki i Naszyjnik Angel’s Tears. Do wyboru masz aż 65 fantastycznych barw - wybierz jeden lub kilka zestawów, które najlepiej pasować będą do Twojego nastroju, Twoich kreacji, pór roku czy zbliżających się okazji.

 

     

Materiałem, który wykorzystaliśmy w komplecie Kolczyki z Naszyjnikiem Angel’s Tears jest srebro wysokiej próby 925 - odporne na matowienie i ścieranie, trwałe i przepięknie błyszczące. Przyjęło ono oczywiście subtelne formy, dzięki którym kryształy Swarovskiego są w nich odpowiednio wyeksponowane. 

 

Masz już dość czekania na swój “wielki dzień”? Wyglądaj rewelacyjnie zawsze i wszędzie, bo wszystko może się zdarzyć! Już dziś spraw sobie (a może również bliskim Ci osobom) ten wyjątkowy zestaw od Beforya Paris® i ciesz się najwyższą jakością biżuterii z kolekcji Angel’s Tears!

KN
Katarzyna Niziłło
Zweryfikowany
NW
Natalia Wyszkowska
Zweryfikowany