FREE SHIPPING AND REFUND IN 30 DAYS.

Swarovski® - Ice Spike - Kolczyki I Naszyjnik - Srebro 925 | Beforya Paris®

  • Add feedback:
  • Availability: Exists Exists  (4 szt.)
  • szt.
  • £37.18 £26.79

We complete the order within 24 hours.

The product is covered by atwo-year warranty.

You can return the product within 30 days.

Swarovski® - Ice Spike - Kolczyki I Naszyjnik - Srebro 925 | Beforya Paris® 22 kolory

Srebrne Kolczyki i Naszyjnik z kryształami Swarovskiego, z kolekcji Ice Spike od Beforya Paris® to biżuteria dla kobiet, które pragną wyglądać olśniewająco i elegancko, a przy tym oryginalnie. Możliwość wyboru kolorów kamieni sprawia, że komplet ten dostosować możesz nie tylko do swojej garderoby, ale również do pory roku, okazji czy swego temperamentu. Wystarczy, że zdecydujesz się na jedną lub kilka z aż 22 dostępnych barw…

Rzuć okiem na paletę kolorów kryształów i zdecyduj, jak wybrzmiewał będzie Twój komplet Kolczyków i Naszyjnika Ice Spike. Możesz postawić na barwy stosunkowo neutralne, jak chociażby Blue AB czy Crystal, ale też na te bardziej odważne, jak na przykład Red Magma, Astral Pink czy Vitrail Medium - wybór należy wyłącznie do Ciebie!

Zarówno Naszyjnik, jak i Kolczyki Ice Spike stworzone zostały ze srebra wysokiej próby 925, które odporne jest na matowienie i ścieranie. Przemyślany kształt srebrnych elementów to z kolei efekt wielomiesięcznych prac nad projektem. Zadbaliśmy o każdy szczegół, a popularność tego kompletu wśród naszych klientów dowodzi, że udało nam się osiągnąć zamierzony efekt w postaci biżuterii trwałej, a jednocześnie robiącej piorunujące wrażenie na otoczeniu.

Postaw na oryginalność - wybierz kamienie w swoim ulubionym kolorze, już dziś złóż zamówienie na komplet Kolczyków i Naszyjnika z kolekcji Ice Spike i olśnij wszystkich wokół. Pomyśl też o przyjaciółkach - z pewnością docenią one tak wyjątkowy prezent.

OT
Olivia Trybik
Zweryfikowany